Marki dostępne w serwisie zaszywarki24.pl:

Yao Han

Tajwańska firma Yao Han Industries Co., Ltd powstała w 1975 roku, główny cel firmy skupia się wokół produkcji części zamiennych (OEM/ODM) dla produktów znanych marek maszyn szyjących.
Ponad 40 - letnie doświadczenie w branży oraz zwrócenie szczególnej uwagi na jakość wytwarzanych produktów przełożyło się na uzyskanie przez firmę Yao Han certyfikatów CE, ISO9002 oraz tytułu „Taiwan Exellent”, jako najlepszy wytwórca części.

Produkty Yao Han są dostarczane do ponad 100 krajów, w swojej ofercie posiadają ponad 30 maszyn, m.in.: przenośna maszyna do zamykania worków, automatyczna maszyna do szybkiego zamykania worków oraz maszyna do produkcji worków.

Fischbein

Rodzinna firma założona w 1910 roku przez Dave’a Fischbeina w USA stała się wzorem w produkcji i projektowaniu maszyn do szycia. Z początku marką Fischbein sygnowane były maszyny do szycia w przemyśle tekstylnym, po II Wojnie Światowej firma rozwinęła się w kierunku maszyn do zamykania worków. Ponad 100 lat doświadczenia stawia markę Fischbein w ścisłej czołówce maszyn zaszywających. Obecnie firma Fischbein jest częścią holdingu Duvarant – skupiającego najlepsze marki dla kilku branż przemysłowych.

New Long

Początki japońskiej firmy Newlong Industrial Company, Limited (NLI) sięgają 1941 roku, od początku firma skupia się na produkcji systemów pakujących dla wielu branż przemysłowych. Produkcja obejmuje systemy do produkcji worków, systemów pakujących oraz zaszywających worki typu „otwarte usta”.
New Long to marka ogólnoświatowa produkująca jedne z najlepszych głowic zaszywających.
NLI swoją dominującą pozycję szczególnie zaznaczyła na rynku azjatyckim – ich produkty stanowią 80-90 % maszyn na rynku japońskim.

Union Special

Firma Union Special jest jedną z najdłużej działających firm na rynku, ich historia sięga 1881 roku. W swojej ofercie posiada szeroką gamę maszyn do szycia dla rynku odzieżowego. Union Special posiada duży park maszynowy pozwalający stworzyć produkt od początku do końca. Obecnie firma specjalizuje się w wytwarzaniu części do maszyn przemysłu tekstylnego i odzieżowego.